فراخوان سومین سوگواره سراسری شعر و خاطره "در سوگ آفتاب"

فراخوان سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ به مناسبت سی و یکمین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و سومین سوگواره سراسری شعر و خاطره در سوگ آفتاب

ضمن قبولی طاعات و عبادات مومنین در ماه مبارک رمضان و بهره وری از ایام لیالی قدر و نیز تبریک پیشاپیش عید سعید فطر؛ سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ همچون سنوات گذشته شب شعر و خاطره ای در وصف حضرت امام (ره) پیرامون موضوعات استقلال اقتصادی، استکبار ستیزی، ولایت مداری، ساده زیستی و جبهه مقاومت برگزار نموده که امسال نیز سومین سوگواره در سوگ آفتاب در حال برنامه ریزی است.

با توجه به شرایط فعلی ایران اسلامی که درگیر ویروس منحوس و مهمان ناخوانده کووید-19 هستیم، امکان برگزاری جلسه شعرخوانی و خاطره گویی و تجمع در حسینه جماران میسور نمی باشد. از آن جهت طبق برنامه ریزی به عمل آمده مقرر گردید، پس از این فراخوانی عمومی کما فی السابق سازمان نسبت به دریافت آثار ادبی (شعر و خاطره) فرهیختگان اقدام نموده و پس از داوری و اعلام نتایج در صورت مهیا بودن شرایط برگزاری اختتامیه با حداقل جمعیت نسبت به ضبط برنامه اقدام و از طریق شبکه های اجتماعی و صدا و سیما اعلام نتایج به سمع و نظر علاقمندان رسانده شود.

لازم به ذکر است بخش ویژه ای با یاد و خاطره سردار بزرگ پرافتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی لحاظ گردیده و در صدد هستیم با برنامه هایی از قبیل مسابقه داستانک شوق وصال، فراخوان داستان کوتاه جهانمرد، مشاعره در وصف شهید حاج قاسم سلیمانی و … نسبت به تولید محتوا و ثبت آثار جهت چاپ و نشر بین جوانان و نوجوانان در ایران اسلامی به عنوان الگوی همه جانبه مورد استفاده قرار گیرد. سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ آمادگی خود را جهت دریافت آثار هنرمندان و فرهیختگان ادب و هنر اعلام داشته و آرزوی توفیق روز افزون توام با موفقیت برای تمامی دست اندرکاران و جامعه هنری این مرز و بوم خواهان است.

امید است تحت زعامت و رهبری مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) گامی موثر در جهت شناساندن فرهنگ اصیل ایرانی به جوامع بشری برداریم.

 

برای ثبت نام کلیک کنید

۷۲
فایل های ضمیمه

ویژه
نمایش سوگواره دردانه

نمایش کافه ای سوگواره دردانه به همت کانون شهید انجم افروز به مناسبت دهه سوم صفر در کافه مولانو و پخش از تیوان برگزار خواهدشد

دوره آموزش سیاه قلم هایپر رئال

سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ با همکاری موسسه فرهنگی نقاره خانه برگزار می کند.

مطالب مرتبط