نشست تعامل و هم افزایی سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

جلسه تعامل و هم افزایی فیمابین سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس ظهر امروز ۹۹/۳/۲۱ برگزار گردید.

جلسه تعامل و هم افزایی فیمابین سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس ظهر امروز ۹۹/۳/۲۱  برگزار گردید.

در این جلسه که باحضور  ریاست سازمان بسیج هنرمندان سپاه حضرت محمد رسول ا... (ص) تهران بزرگ در دفتر معاونت فرهنگی و اجتماعی باغ موزه برگزار گردید برنامه های فرهنگی و هنری  سازمان و باغ موزه در طول سال ۱۳۹۹ مورد بحث واقع شد و هرکدام از مسئولین  به معرفی مجموعه های تحت پوشش پرداختند.

صمدی نیا ریاست سازمان بسیج هنرمندان ضمن اشاره به برنامه ها ی سنوات گذشته سازمان و استعدادهای موجود و بسیجیان هنرمند کانونهای تخصصی و حو زه ها و پایگاههای مقاومت بسیج تحت پوشش نواحی مقاومت سپاه تهران بزرگ توضیحاتی را ارائه نمودندو پس از آن در مورد برنامه های در پیش رو و جشنواره ها و اختتامیه برنامه های سازمان و کارهای مشترک و مشارکتی پرداخته و جهت هم افزائی بین دستگاهی و آمادگی سازمان در برگزاری ۱۵ عنوان برنامه پیشنهادی ازجمله جلسات ماهیانه با حضور هنرمندان بسیجی در زمینه های شعر و فیلم ونشریات و تولید محتوا و سرود و نواهای انقلابی و نقد و بررسی آثار و گالری ها و ارائه آثار هنری و موارد نمایشگاهی و چهل سالگی دفاع مقدس ،هفته حجاب ،مشریه الکترونیکی و ...وموضوعات روز در برپائی استیج های هنری و برنامه های مناسبتی ملی و مذهبی و موضوعات ویژه من جمله برنامه های نمایشی آیینی و اجراهای نمایشی موضوعی با حضور آحاد مردم و علاقه مندان و جامعه هنری در جهت پیشبرد اهداف هردو مجموعه در زمینه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و انتقال تجربیات و مفاهیم  به نسل جوان از ویژگیهای خاص این نشست بود.

در پایان ضمن جمع بندی و اعلام آمادگی طرفین مقرر گردید ضمن عقد تفاهم نامه برنامه ریزی های لازم و کارگروههای تخصصی موضوعی در هرمورد برگزارگرددتا شاهد رشد و شکوفایی هر چه باشکوهتر برنامه های مشترک در آینده نزدیک باشیم.

۱۶
فایل های ضمیمه
۱
۲
۳

ویژه
نمایش سوگواره دردانه

نمایش کافه ای سوگواره دردانه به همت کانون شهید انجم افروز به مناسبت دهه سوم صفر در کافه مولانو و پخش از تیوان برگزار خواهدشد

دوره آموزش سیاه قلم هایپر رئال

سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ با همکاری موسسه فرهنگی نقاره خانه برگزار می کند.

مطالب مرتبط