بیانیه سازمان در پی درگذشت هنرمند فقید کشور استاد سیروس گرجستانی

در پی درگذشت هنرمند فقید و پیشکسوت عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون،استاد سیروس گرجستانی سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ با صدور پیامی درگذشت این بازیگر پیشکسوت کشور را تسلیت گفت.

در پی درگذشت هنرمند فقید و پیشکسوت عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون،استاد  سیروس گرجستانی سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ با صدور پیامی درگذشت این بازیگر پیشکسوت کشور را تسلیت گفت.

استاد سیروس گرجستانی بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون متاسفانه در صبحگاه پنجشمبه 12 تیر ماه بر اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت. این بازیگر با سابقه و قدیمی سینما و تلویزیون نقش آفرین در سریال های طنز و مجموعه های نمایشی مختلفی از جمله متهم گریخت، سریال زن بابا و گاو صندوق، امام علی (ع) ، ولایت عشق، کیف انگلیسی، مدرس، کلاه پهلوی، شاهرگ نقش آفرینی کرد. فقدان این هنرمند محبوب و دوست داشتی موجب تاثر و اندوه عمیق برای تمامی هنرمندان و هنردوستان بود. قبول جدایی بازیگری که همواره با چهره اش لبخند بر لبان تماشاگران می نشاند سخت و دشوار است. ایشان از هنرمندان توانایی بود که با عشق به مردم و فرهنگ و هنر این سرزمین عجین بود. همانطور که در نقش ها و نقش آفرینی های بیاد ماندنی در آثار طنز جای خود را در دل همگان نشانده بود. وی با سابقه چندین دهه خاک صحنه خوردن ازسنگ لج تا گروه دوم هنرملی و حضور معرکه در معرکه در صحنه نمایش حضور فعال و بی نقص داشت. که در نهایت از نسل هادی اسلامی و خسرو شکیبایی و دیگر هنرمندان اصلی عرصه نمایش از او به عنوان ستاره ماندگار در آسمان هنر یاد خواهند کرد.

ضمن عرض تسلیت به خانواده گرامی این هنرمند مردمی و محبوب و همچنین به عموم هنرمندان و هموطنان گرامی، برای بازماندگان معزز آن مرحوم صبر جمیل و برای روح پرفتوح این هنرمند پیشکسوت علو درجات را مسئلت می نمائیم.

روحش شاد و یادش در جامعه هنری کشور همیشه مانا

۸
فایل های ضمیمه

ویژه
نمایش سوگواره دردانه

نمایش کافه ای سوگواره دردانه به همت کانون شهید انجم افروز به مناسبت دهه سوم صفر در کافه مولانو و پخش از تیوان برگزار خواهدشد

دوره آموزش سیاه قلم هایپر رئال

سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ با همکاری موسسه فرهنگی نقاره خانه برگزار می کند.

مطالب مرتبط