بیانیه به مناسبت گرامی‌داشت سالگرد شهدای دفاع از حریم حجاب و عفاف

بیانیه به مناسبت گرامی‌داشت هشتادو پنجمین سالگرد شهدای دفاع از حریم حجاب و عفاف در مسجد گوهرشاد

شهرام صمدی نیا ریاست سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ به مناسبت گرامی‌ داشت هشتادو پنجمین سالگرد شهدای دفاع از حریم حجاب و عفاف در مسجد گوهرشاد بیانیه‌ای صادر کرد.
متن بیانیه  بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

باصلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با سلام بر آزاد مردان و شیرزنان شهیدی که در راه تحقق فرمان الهی و دفاع از شرافت و ناموس ملت غیرتمند ایران جان خودرا نثار کردند.
هشتاد و پنج سال از روزی که رضاخان دیکتاتور پلید و نوکر اجانب، مسجد گوهرشاد این خانه خدا را به توپ بست و معترضان به بی حجابی را به خاک و خون کشید ، می گذرد و امروز بیش از هر روز شاهد به بار نشستن خون آن مظلومان و جهانی شدن آرمان آن انسان های والا هستیم.
مقاومت در مقابل بی حجابی به درون مرزها و خاک دولت های استعمارگری که بنیانگذار آن کشتار بودند کشیده شده است و از این پس دنیا شاهد خواهد بود که بیست و یکم تیرماه به روز جوشش گسترده و فراگیر زنان در دفاع از حجاب و حیا و عفاف تبدیل می شود و هر سال با شکوه تر از قبل فریاد آن شهیدان مظلوم را به گوش عالمیان می رساند.
وجود انسان های آزادی خواه و شجاع همواره اصلی ترین مشکل زورگویان و مانع زورگویی ها و ظلم آنهاست. 
مستکبرانبه تجربه دریافته اند که اگر در جامعه ای حیا از میان برود ایمان هم از بین می رود و عزت و کرامت آن جامعه پایمال می شود و آن جامعه به جمعی حقیر و ذلت پذیر مبدل خواهد شد که براحتی می توانند سلطه خود را بر آن تحمیل نمایند. لذا امروز که این مستکبران ورشکسته جرأت تهاجم نظامی ندارند و دیگر قدرت ندارند توپ های جنگی شان را برای حذف حجاب و مدافعان آزادی خواه آن بکارگیرند، توپخانه های رسانه ای شان را برای ترویج بی حیایی و بی عفتی به میدان آورده اند و انبوه شبکه های ماهواره ای و اینترنتی را برای در هم شکستن اراده ملت ما بکارگرفته اند.
اما امروز زنان قهرمان و بیدار ایران اسلامی با مقاومت در برابر تهاجم گسترده تبلیغاتی دشمن نشان داده اند که حاضرند از جان خود بگذرند امّا از عفت و حجاب خود هرگز. گواه این ادعا فقط زنان به خون تپیده مسجد گوهرشاد نیستند چادرهای خاکی، ترکش خورده و خونین شهیدانی همچون مریم فرهانیان، نسرین افضل، طاهره هاشمی و هفت هزار شهیده زن انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که چادر خود را کفن خود کرده‌اند، سند انکارناپذیری از این واقعیت است.
امروز اکثریت قاطع بانوان ما پایبند حجابند و بر اساس این تفکر، فرهیخته ترین زنان دانشمند و برجسته ترین زنان فعال اجتماعی نه تنها در سطح جهان اسلام، بلکه در سطح کل جهان در میان زنان با وقار ایرانی پرورش یافته اند و در ایران اسلامی هر چه حضور، تخصص و دانش زنان بالاتر است حیا، عفت و پایبندی آنان به حجاب بیشتر است.
ملت ایران بزودی راه خود را برای مقابله با این شیطنت ها خواهد یافت و با جبران کوتاهی های مزمن دستگاه های اجرایی کشور در این زمینه، بر این توطئه نیز غلبه خواهد کرد و هجوم گسترده رسانه‌های صهیونیستی برای گسترش بی بند و باری و فساد را خنثی خواهد نمود.

سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ ضمن گرامیداشت هشتاد پنجمین سالگرد شهدای دفاع از حریم حجاب و عفاف در مسجد گوهرشاد، حمایت قاطع خود را از مواضع متین و انقلابی آیت الله رئیسی ریاست محترم قوه قضاییه اعلام داشته و آمادگی کامل خود را برای هرگونه اقدامی علیه ظواهر بی بند و باری که چهره زن با شخصیت ایرانی را خدشه دار کند، اعلام و از دستگاه های اجرایی کشور می خواهند تا بر اساس بند ۳ قانون اساسی که دولت را موظف می داند تا «تمامی امکانات خود را برای رشد فضائل اخلاقی و مبارزه با فساد و تباهی بکار گیرد» به وظیفه خود بطور جدی عمل کنند و کار را به ملت واگذار نکنند که ملت آماده است در صورت ادامه کوتاهی ها بر اساس بند ۲ «بخش م» وصیت نامه سیاسی الهی بنیانگذار جمهوری اسلامی و معمار کبیر انقلاب حضرت  امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) به وظیفه خود عمل نمایند.

۱۴
فایل های ضمیمه
۱

ویژه
نمایش سوگواره دردانه

نمایش کافه ای سوگواره دردانه به همت کانون شهید انجم افروز به مناسبت دهه سوم صفر در کافه مولانو و پخش از تیوان برگزار خواهدشد

دوره آموزش سیاه قلم هایپر رئال

سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ با همکاری موسسه فرهنگی نقاره خانه برگزار می کند.

مطالب مرتبط