تبریک روز بازیگر

روز بازیگر برتمام خاک صحنه خورده های جدید و قدیم و اساتید محترم مبارک باد.

۱۴ اردیبهشت روز جهانی بازیگر است 

همه ی ما بازیگر سکانسی از زندگی هستیم.

بازیگرانی که بر روی صحنه ی زندگی نقش هایی متفاوت را ایفا می کنیم،گاهی لبخند بر چهره داریم و گاهی گریه هایی از شادی و غم،گاهی در پشت چهره ی آشوب زده و نگران نقاب شادی بر چهره می زنیم و گاهی برعکس..

تئاتر”، صحنه و نقش،بر اساس متنی از پیش تعیین شده که نویسنده می نویسد از طنز و درام گرفته تا معضل اجتماعی و غیره و کارگردان در کنار بازیگران و دیگر عوامل به کار می پردازد تا یک اثر هنری جان بگیرد.

اثری که بیشترین تاثیر تماشاچی را از بازیگرانی میگیرد که بر روی صحنه نقش آفرینی می کنند و با مخاطب ارتباط برقرار می کنند.

در این میان بازیگری موفق است که بی توجه به نور و صدا و جمعیت و صحنه بتواند نقشش را خوب ایفا کند و چنان خود را در دل شخصیتی که قرار است بازی کند، جای دهد که حس کند خود شخصیت است.

به یاد آنهایی که سالن های تئاتر ردپای امروز را سهم آنها نکرد ولی بازیهای ماندگارشان در ذهن مخاطبین این عرصه به یادگار مانده و آنهایی که هستند و تلاش می کنند تا هنرنمایی خود را به ودیعه گذارند و مخاطب را به میدان و صحنه بکشانند.

روز بازیگر برتمام خاک صحنه خورده های جدید و قدیم و اساتید محترم مبارک باد.

۲
فایل های ضمیمه

ویژه
نمایش سوگواره دردانه

نمایش کافه ای سوگواره دردانه به همت کانون شهید انجم افروز به مناسبت دهه سوم صفر در کافه مولانو و پخش از تیوان برگزار خواهدشد

دوره آموزش سیاه قلم هایپر رئال

سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ با همکاری موسسه فرهنگی نقاره خانه برگزار می کند.

مطالب مرتبط